Zorganizujeme pro Vás...

Kongresy a konference

Uspořádáme pro Vás konferenci podle Vašich představ- v klasickém reprezentativním,
i třeba v netradičně zajímavém prostředí.

Včetně doprovodných kulturních akcí a společenských večerů.

Školení

Zorganizujeme školení od pozvánek, ubytování, audiovizuální techniky až po oživení vtipným moderátorem, nebo zajímavým programem při Coffee breaku. Příjemným zakončením dne může být večer s programem pro odlehčení pracovního dne nebo lepší seznámení účastníků školení. 

Prezentace produktů

Zařídíme a provedeme prezentaci Vašich produktů, přizpůsobíme se Vašim potřebám. Můžeme se zcela držet Vaší představy, nebo naopak vytvořit vlastní aranžmá akce. Prezentujte produkty Vaší firmy například formou taneční show, divadelní scény nebo interaktivního programu. Dále zajišťujeme soutěže, sportovní a kulturní akce pro potencionální zákazníky z řad veřejnosti.

Formální / neformální setkání

Dnešní doba si žádá především osobní kontakt. Možnost jednat tváří v tvář je zpravidla prvním krokem k zahájení vzájemně prospěšné spolupráce. Zorganizujeme pro Vás setkání, kde budete moci příjemně i důstojně jednat se stávajícími i potencionálními investory, dodavateli, nebo jinými lidmi důležitými pro Vaši společnost.

Obchodní cesty

Pokud míří Vaše obchodní zájmy za hranice ČR,  máme pro Vás zvláštní službu. Díky dlouhodobým kontaktům v zahraničí Ruské federaci a Číně nabízíme servis pro obchodní cesty. Usnadníme Vám přístup k zahraničním společnostem přímo na místě a pomáháme svými službami v realizaci obchodních jednání.