Co můžeme nabídnout pro města a obce?


Výročí důležitých událostí, návštěvy významných osobností či kulturní akce, programy poučné i zábavné - to vše Vám zajistíme formou spolehlivé organizace s nápadem a využitím tradic a historie Vašeho města.
S akcemi tohoto typu máme dlouholeté zkušenosti.

Slavnosti

Městské slavnosti slouží k vzájemnému setkávání obyvatel města, setkávání s přáteli z partnerských měst a zprostředkovávají kontakt mezi občany a komunálními politiky.

Připravíme pro Vás nabité celodenní programy, složené z hudebních, šermířských, tanečních, či divadelních vstupů propojených zajímavými osobnostmi či moderátory, zakončené ohňovou show nebo ohňostrojem. Doplňkem programu jsou stará řemesla, soutěže a jiné atrakce nejen pro děti.

Též je možno vytvořit komponovaný pořad na základě nějaké dobové události nebo návštěvy panovníka či jiné významné postavy. Dále organizujeme historické trhy a adventní akce s vánočním programem. Rovněž se zabýváme pořádáním městských plesů s doprovodným programem a vystoupením známých umělců.

Partnerská setkání

Připravíme pro  návštěvy z Vašich partnerských měst celý pobyt včetně doprovodného programu, večírků atd. Také nabízíme možnost obohatit průběh návštěvy o jakýkoliv produkt z naší nabídky.

Pokud se naopak Vy chystáte do zahraničí, pak nabízíme jak organizaci cesty a s tím spojených záležitostí, tak i  přípravu prezentace Vašeho města a země, výstavy, kulturní program, dárky a překvapení – čímkoliv budete chtít své město či obec prezentovat.

Public Relations

Pro všechny kteří mají zájem udržovat dobré a přátelské vztahy s veřejností připravíme kvalitně koncipovaný program s přihlédnutím k místním zvyklostem a problematice.
Připravíme akce k navázání kontaktu s obyvateli měst a obcí, nebo se zástupci médií.

Otevírání staveb

Zajistíme přípravu otevření význačných městských investic a staveb, od PR akce až po přestřižení pásky a doprovodný program.